Kurzy Finanční gramotnosti pro veřejnost

admin, 3. 4. 2013

Naše škola se zapojila do projektu Gramotnost.cz a vytvořila Centrum učení pro dospělé. Naše Centrum učení již uspořádalo dva kurzy finanční gramotnosti na témata Hospodaření domácnosti a Spoření a investování.

Aktuálně nabízíme dne 8. dubna 2013 seminář Rozumné zadlužování a prevence předlužování a dne 29. dubna 2013 seminář Ochrana spotřebitele.

Dne 20. května 2013 se uskuteční seminář na téma Smlouvy-právní základ a závěrečný seminář celého cyklu bude věnován tématu Pojištění dne 10. června 2013.

Semináře začínají vždy v 16:00 hod na základní škole v ulici Husova v 1. patře vlevo.

Počet účastníků je omezen a Vaši účast je nutné zarezervovat na internetových stránkách www.gramotnost.cz. V záložce Rezervace kurzu vyberete naše Centrum učení (ZŠ, ZUŠ a MŠ, Frýdlant) a kurz, který jste si vybrali. Pokud nemáte přístup na internet, přijďte na seminář i bez rezervace, tu provedeme společně.

Díky tomu, že je projekt spolufinancován Evropskou unií a státním rozpočtem ČR, můžeme tyto kurzy i drobné občerstvení nabídnout zájemcům starším 18 let bezplatně.

Těšíme se na Vaši účast na seminářích věnovaných finanční gramotnosti.