Sportovní hry dětí z mateřské školy

admin, 24. 5. 2013

Ve čtvrtek 23.5. 2013 se konaly již po šesté Sportovní hry dětí z mateřské školy. I letos jsme se sešli v hojném počtu. Her se zúčastnily děti ze všech našich pracovišť mateřské školy. Je již tradicí, že pozvání přijali i zahraniční „sportovci“, děti z mateřské školy z polského Zawidówa. Pro děti byly připraveny různé sportovní disciplíny. Děti se bavily při skákání v pytli nebo na balónu. Svou rychlost a zdatnost prokázaly i v překážkovém běhu, slalomovém běhu  a chůzi na dětských „chůdách“. Kluci i dívky, povzbuzováni svými kamarády, se snažili o co nejlepší výsledky. Kdo asi získá putovní pohár pro vítěze?

Po několika minutách napětí se všichni dočkali vyhlášení výsledků. Z každé mateřské školy byl vyhlášen vítěz v kategoriích – nejlepší dívka a nejlepší chlapec. Na závěr byla vyhlášena nejlepší mateřská škola, která obdržela putovní pohár pro vítěze. Všechny děti si odnesly kromě medailí i drobné věcné ceny.

Děkujeme všem zúčastněným, gratulujeme vítězům a budeme se těšit na naše další společné setkání.

Mgr. Marie Vrkoslavová , učitelka  pracoviště MŠ Bělíkova

Výsledková listina:

1. místo                                              MŠ Jiráskova

MŠ Zawidów                                     chlapci            1. místo – Dawid Dunicz

dívky              1. místo – Julia Kowhan

MŠ Jiráskova                                      chlapci            1. místo – Tomáš Lojek

dívky              1. místo – Anna Sirůčková

MŠ Sídlištní                                       chlapci            1. místo – Karel Kaplet

dívky              1. místo – Lea Gavendová

MŠ Bělíkova                                      chlapci            1. místo – Jan Skalický

dívky              1. místo – Karolína Drlíková