Informace pro rodiče dětí přijatých do mateřské školy od září 2013

admin, 7. 6. 2013

V případě přijetí dítěte do mateřské školy je potřeba přihlásit dítě ke stravování u vedoucí  paní Květy Juhošové:Kancelář vedoucí stravování je pro všechny mateřské školy  umístěna na mateřské škole v ulici Bělíkova.  V termínu 17.6. až do 12.7. v čase mezi 8 – 12 hodinou je potřeba se do kanceláře dostavit a vyplnit přihlášku ke stravování.

Platba stravného i školného je prováděna bezhotovostně, proto zde obdržíte číslo účtu školy a variabilní symbol. Platba se provádí dopředu, proto je nutné první platbu zaslat v měsíci srpnu. V případě nezaplacení školného a stravného, budeme nuceni dítě ze školky vyřadit.

V nevyhnutelném případě lze jiný termín dohodnout telefonicky: 602 487 252, 482 311 696