admin, 11. 6. 2013

Tak už je to tady! S přicházejícím koncem roku jsme se konečně dočkali i školy v přírodě, na kterou se těšíme nejmíň od Vánoc. Letos si budeme užívat přírodu na pomezí Jizerských hor a Krkonoš, týden budeme bydlet v hotelu Kořínek v Kořenově. A tentokrát vyrážejí skoro všechny děti z 1. stupně. Děti z „Husovky“ už tam odjely včera, v sobotu je vystřídají děti ze školy v Bělíkově ulici a v úplně posledním týdnu školního roku se do Kořínku pojedou ubytovat třídy dětí z „Purkyňovky“. Nejvíc jsme se všichni těšili na spoustu času, který budeme moct strávit společně při hrách na louce, hřišti, v lese, ale i v krásné velké tělocvičně, děti se ale také seznámí s výrobou dřevěných hraček v továrně Detoa v Jiřetíně pod Bukovou, rozhlédnou se do okolí z rozhledny Štěpánka nebo si zahrají minigolf na golfovém hřišti v Příchovicích. Prostě o zábavu určitě nebude nouze. Však Vás o všech našich zážitcích budeme průběžně informovat… Hlavně ať nám po dlouhém období dešťů na naši školu v přírodě svítí sluníčko!

Anna Chvojková