Projekt „Ovoce do škol“

admin, 22. 8. 2013

Pro školní rok 2013/2014 jsme uzavřeli smlouvu o dodávce ovoce do školy s firmou Fresh Fast Food s.r.o.

Společnost Fresh Fast Food s.r.o., Pod Klamovkou 1268/3, Praha 5,  je schváleným dodavatelem „Ovoce do škol“ u Státního zemědělského intervenčního fondu (SZIF), registrační číslo 7801/100001/0032.

Do projektu „Ovoce do škol“ se mohou přihlásit žáci od 1.-5. třídy. Tento školní rok bude závoz  1x měsíčně. Na výběru produktů, balení a dodávkách „Ovoce do škol“ firma spolupracuje s velkoobchodní společností Gastrofresh. Samozřejmostí je hygienické balení po jednotlivých porcích . Čerstvé ovoce a zelenina (ovocná šťáva) pro žáky je dle ročního období, co děti skutečně rádi jedí, aby konzumace pro ně byla snadná.

Pro příští školní rok je limit na žáka stanoven na 30,- Kč.

První dodávky ovoce a zeleniny budou zahájené v druhé polovině měsíce září (pokud nestihnou dopravit ovocné balíčky na ZŠ v září, dostanou žáci ovoce 2x v říjnu).

Základní škola ani žáci za ovocné balíčky neplatí.

V prvním týdnu obdrží žáci ve škole dotazník pro zákonné zástupce, zda souhlasí s tím, aby jejich dítěti bylo toto ovoce poskytnováno.Podle zájmu pak škola objedná potřebný počet ovocných balíčků na měsíc.