ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA VZP PŘISPÍVÁ V ROCE 2024 ŽÁKŮM 2000,- Kč NA LYŽAŘSKÝ VÝCVIK.

Mgr. Petr Kozlovský, 4. 1. 2024

Vážení rodiče, milí žáci,

Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP) přispívá v roce 2024 všem svým pojištěncům do 18 let na pohybové aktivity, mezi které patří také lyžařský výcvik pořádaný školou, který trvá minimálně 5 po sobě jdoucích kalendářních dnů.

Výše příspěvku činí 2000,- Kč.

🟢Podmínkou pro získání příspěvku je pouze doložení potvrzení školy, že se dítě výcviku zúčastnilo.

🟢Potvrzení vydá škola na formuláři VZP, který najdete společně s dalšími podrobnými informacemi na webu VZP.

🟢 Potvrzení škola potvrdí až po návratu žáků z lyžařského výcviku.

🟢Formulář potvrzení budou potvrzovat paní sekretářky na pracovištích ZŠ Purkyňova a ZŠ Husova, Frýdlant.

🟢Žákovi, který se lyžařského výcviku nezúčastní, nebude formulář VZP ze strany školy potvrzen.

🟢Žákovi, kterému byla cena lyžařského výcviku uhrazena z jiných zdrojů, nebude formulář VZP ze strany školy potvrzen.

🟢Následně podá zákonný zástupce dítěte do 3 měsíců od data potvrzení tiskopisu žádost o příspěvek společně s potvrzeným formulářem na kontaktních místech VZP, v aplikaci moje VZP nebo poštou na příslušnou adresu VZP.

🟢Bližší informace k čerpání příspěvku Vám podají pracovníci VZP.

Formulář potvrzení VZP