FRÝDLANTSKÁ ŤAPKA již po devatenácté

admin, 9. 9. 2013

V sobotu 7.září se na trať již tradičního dětského pochodu vydalo 373 dětí se svými rodiči. Děti tentokrát procházely celým rokem, měsíc po měsíci.
Po startu u budovy školy v Bělíkově ulici vyrazili všichni plnit jednotlivé úkoly.
Na 11-ti stanovištích si děti vyzkoušely lyžování, hod sněhovou koulí, poznávání květin, jízdu na koloběžce, prolézání „tunelem“, hod petangovou koulí na cíl, malý testík, plavání s kruhem, lezení přes štafle, poznávání hmatem podzimních plodů v budce a skákání panáka. V cíli je vítal vánoční stromeček a dárečky. Za každý splněný úkol získaly pěknou odměnu.
Krásné slunné počasí doprovázelo všechny účastníky na dlouhé cestě do cíle. Na zahradě Domu dětí a mládeže bylo vše připraveno: upomínkové medaile, párky v rohlíku i nafukování balónků. Zde si mohli všichni po náročné cestě odpočinout a občerstvit se.
Na stanovištích pomáhali pracovníci, žáci a přátelé naší školy.
Velké poděkování patří všem větším i menším sponzorům této akce za jejich finanční či materiální příspěvky.
Těšíme se všichni a hlavně děti na další, již dvacátý, ročník naší „Ťapky.“

Marcela Fialová

_DAN6798  tapka