Poděkování dětem a rodičům 4.A

admin, 16. 12. 2013

Vystoupení operky O dvanácti měsíčkách máme úspěšně za sebou. Tedy premiéru, další vystoupení děti ještě čekají. V příštím týdnu pohádku zahrají spolužákům z ostatních tříd u vánočního stromečku a v lednu s ní potěší děti z mateřských školek. Pravidelně se také naše třída účastní přehlídky dětských sborů našeho regionu Zpívání pod Smrkem, a tak i tam ještě operku zahrajeme.

Velký dík za úspěch patří všem dětem, které se s ohromným nadšením a nasazením naučily své role. Chodily trénovat nelehká hudební čísla a připravovat některé rekvizity ve svém volnu po vyučování. Ale poděkovat bych chtěla také rodičům, kteří nám pomohli s přípravou kulis, rekvizit a kostýmů. To všechno přispělo k velkému potlesku, který si děti vychutnaly při čtvrtečním „Vánočním snění“. A pro mě byly šťastné úsměvy dětí tou největší odměnou za vynaloženou (ale moc radostnou) práci.

Anna Chvojková