Sběr papíru na pracovišti ZŠ Bělíkova

admin, 29. 12. 2013

V listopadu se na ZŠ Bělíkova konal pravidelný podzimní sběr papíru. Během týdne dokázaly děti za pomoci svých rodičů, příbuzných a známých nanosit do školy 6 460 kg směsného papíru a 1 760 kg lepenkových obalů (kartonů). Při nakládání tohoto množství balíků a balíčků do kontejneru společnosti Wega, která od nás sběr vykupuje, jsme se pořádně zapotili. Naštěstí nám přišli pomoct všichni naši školníci a hlavně kamarádi z 9. A, bez jejichž pomoci bychom to těžko zvládli.

Rozhodli jsme se, že část výtěžku věnujeme na pomoc některému zvířátku z liberecké ZOO. Volili jsme mezi 10 zvířaty, nabízenými k adopci na dálku. Nejvíc hlasů dostala panda červená. A tak až půjdete do ZOO, můžete si při pozorování této krásné šelmy vzpomenout, že se v liberecké ZOO má tak dobře také díky naší pomoci.

žáci a učitelé ZŠ Bělíkova