Harmonizační pobyt 6.A

admin, 28. 8. 2015

Ve dnech 2. – 4. 9. se žáci 6. A zúčastní harmonizačního pobytu v Domě dětí ve Frýdlantu. Sraz bude vždy u Domu dětí před 8. hodinou. Konec programu bude ve 14.30 hodin tamtéž. Děti budou mít přestávku na oběd (11.30 – 12.30), kterou stráví společně v centrální jídelně, proto by bylo dobré, kdyby měly zajištěný oběd nebo s sebou velkou svačinu. Pokud budete mít zájem, oběd lze objednat pouze na dny 3. a 4. 9 pro žáky, kteří do jídelny nechodí. Platba za něj musí proběhnout předem (24 Kč / oběd). Oběd na 2. 9. zajistit nelze.

S sebou:          ☺ přezůvky, sportovn í oblečení, šátek, spínací špendlík, penál

☺pití na celý den, svačinu

dobrá nálada vítaná, slušné chování samozřejmostí

Pedagogický dohled: M. Skákalíková – třídní učitelka, G. Ouhrabková, J. Vonostránská

Pokud chcete objednat pro syna/dceru oběd na termín 3. a 4. 9., kontaktujte třídního učitele emailem (monika.skakalikova@centrum.cz) nebo telefonicky (608 161 556) do úterý 1. 9. do 13:00 a peníze (48 Kč) zaplaťte do středy 2. 9. V opačném případě je nutné zajistit dítěti velkou svačinu.