Vánoční jarmark na pracovišti ZŠ Bělíkova

admin, 15. 12. 2015

Ve středu 9. 12. 2015 jsme si užili s našimi žáky, jejich sourozenci, rodiči a prarodiči velmi příjemné odpoledne v rámci tradičního vánočního jarmarku. Děti si mohly vyrobit jednoduché, ale pěkné vánoční výrobky – například ozdoby z včelího vosku, svícny, vánoční hvězdičky, zápichy – stromečky zdobené kávovými zrny, knoflíky a stužkami, voňavý pomeranč nebo papírové ozdobičky na stromeček. Ríša Richtr ze 4. třídy s maminkou připravili velmi zajímavou dílnu – výrobu ozdob výtvarnou technikou Quilling. Během dvou hodin si děti odnášely celkem přes 250 výtvorů J. Rodiče si také mohli za symbolické ceny koupit vánoční výrobky, které jsme s dětmi tvořili v rámci hodin pracovních činností a výtvarné výchovy. Poděkování patří také našim bývalým žákům (nyní ze 6.A a z gymnázia), kteří nám přišli pomoci s prodejem i s výrobou výrobků v dílničkách. Pevně věříme, že se všem dětem i rodičům vánoční jarmark líbil a přijdou i příští rok.

Učitelky 1. stupně ZŠ Bělíkova

DSCN0124  DSCN0122   DSCN0119  DSCN0117  DSCN0109  DSCN0106  DSCN0102  DSCN0099  DSCN0097