Podzimní tvořivé odpoledne ve školce v ulici Jiráskova

admin, 13. 11. 2017

Ve čtvrtek 5.října se konalo tradiční tvořivé odpoledne rodičů s dětmi. Podzimní tvořeníčko je jedním z nejkrásnějších, protože hýří barvami, které nám matička příroda dává k dispozici.

Paní učitelky vše pečlivě připravily, na rodiče čekalo plno přírodního materiálu jako krásně oranžové plody mochyně, květy afrikánů, šípky, hortenzie, žaludy, kaštany, barevné listy a jiné..

Děti se na přípravě také podílely a na vyrábění s rodiči se moc těšily a také si ho pořádně užily.

A jestli si myslíte, že toto tvoření je pouze pro maminky a babičky, byli byste překvapeni, kolik přišlo tatínků a jaké krásné výrobky si se svými dětmi odnesli.

Vše jsme nafotili a ozdobné věnečky a závěsy si můžete prohlédnout na přiložených fotografiích.
Za MŠ Jiráskova- Marie Bínová