Centrum učení pro dospělé

admin, 1. 2. 2013

Kurzy Finanční gramotnosti pro veřejnost

Naše škola se zapojila do projektu Gramotnost.cz a vytvořila Centrum učení pro dospělé. Kurzy finanční gramotnosti se budou konat během celého 2. pololetí školního roku 2012/2013. V našem Centru učení nabízíme následující témata v uvedených termínech:

Hospodaření domácností – 11. února 2013,

Spoření a investování – 11. března 2013,

Rozumné zadlužování a prevence předlužování – 8. dubna 2013,

Ochrana spotřebitele – 29. dubna 2013,

Smlouvy-právní základ – 20. května 2013,

Pojištění – 10. června 2013.

Semináře budou začínat vždy v 16:00 hod na základní škole v ulici Husova. Kurzy jsou zdarma!

Počet účastníků je omezen a Vaši účast je nutné zarezervovat na internetových stránkách www.gramotnost.cz. Zde vyberete záložku Registrace, kde uvedete jméno, příjmení, e-mail, datum narození a bydliště, poté v záložce Rezervace kurzu vyberete naše Centrum učení (ZŠ, ZUŠ a MŠ, Frýdlant) a kurz, který jste si vybrali. Pokud nemáte přístup na internet nebo se Vám nedaří zaregistrovat a přihlásit se na seminář, zavolejte, prosím, na telefonní číslo 482 312 162 a zanechte vzkaz koordinátorce seminářů Gabriele Hanzlové.

Těšíme se na Vaši účast na seminářích věnovaných finanční gramotnosti.

Mgr. Gabriela Hanzlová, učitelka a certifikovaná  koordinátorka finanční gramotnosti